Realizacje

      Eksperymenty w jego wykonaniu potrafią pobudzić wyobraźnię każdego.

The Prisoners - więźniowie rytmu na konferencji Team'u Orlen Platinum

10.02.2011 w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się konferencja prasowa rajdowego team'u Orlen Platinum, którą uświetniła swoim występem grupa The Prisoners - więźniowie rytmu. Żywiołowy i energetyczny taniec znakomicie wkomponował się w konwencję wyścigów.

The Prisoners dla Toyota Motor Poland

W styczniu 2011 w hotelu Intercontinental miała miejsce konferencja firmy Toyota Motor Poland, na której wystąpiła grupa The Prisoners. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego występu:

Premiera Nissan Flow

W marcu 2011 grupa The Prisoners miała przyjemność wystąpić podczas premiery pierwszego hybrydowego sportowego samochodu Nissan Flow.
Było gorąco!!!!

Piłkarskie show

22.03.2012 po raz pierwszy grupa The Prisoners - więźniowie rytmu zaprezentowała innowacyjny pokaz żonglerki z wykorzystaniem elektronicznych piłek perkusyjnych. To kompletnie nowa i szalenie widowiskowa atrakcja na scenę. Piłki mają zamontowane specjalne czujniki uderzeniowe, które przekształcają każde kopnięcie w dowolny dźwięk z samplera.

Występ w TVP2 - wojskowe pady

Zespół The Prisoners - więźniowie rytmu mieli okazję urozmaicić Kabaretową  Noc Listopadową w programie 2 TVP. W numerze wykorzystano elektroniczne pady, w które wgrano odgłosy strzelającej broni oraz znany motyw muzyczny z piosenki "Jak rozpętałem II wojnę światową".

Występ w TVP2 - beczki

W programie Kabaretowa Noc Listopadowa zespół The Prisoners - więźniowie rytmu miał okazję zaprezentować także numer zagrany i zatańczony na metalowych beczkach.

Industrialna premiera Dodge'a

W dawnym klubie Lokomotywa w Warszawie, w klimacie starej fabryki, odbyło się niecodzienne wydarzenie. Grupa pięciu tancerzy w strojach mechaników samochodowych dała popis swoim umiejętnościom stepowym. Światło oraz scenografia znakomicie oddawała nowoczesny, nieco tajemniczy styl występu.

Tap DJ w klubie Mirage

16.01.2010 podczas gali finałowej Let's Go wystąpił ze swoim programem Tap DJ. Jego pojawienie się podczas tej imprezy wzbudziło wiele emocji ale to co najistotniejsze tego wieczoru oczywiście było na sam koniec.

Tap DJ w warszawskim klubie Platinium

16.12.2009 w warszawskim klubie Platinium mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym eksperymencie klubowym. Tap DJ, półfinalista programu Mam Talent, tworzył muzykę na żywo przez niespełna 35 minut wykorzystując swój wynalazek (grające buty ).

Tap DJ dla Gillette

Impreza integracyjna dla pracowników LMC Gillette to kolejna odsłona możliwości estradowych Tap DJ'a. Do swojego dynamicznego występu dołożył teraz efekty pirotechniki scenicznej oraz wybuchające słupy dymu CO2. Podczas tańca umiejętnie wkomponowuje ogniste eksplozje wykorzystując specjalne pady, sprawiając, że stają się integralną częścią tworzonej muzyki.

Nowoczesny DJ

Absolutnie nowa formuła prezentera muzyki house!!! Tap DJ to artysta, który tworzy swoją muzykę na żywo wykorzystując sampler, Mac'a oraz własny wynalazek (buty midi) dzięki którym tańcząc tworzy nowocześnie brzmiące bity. Jego występ jest jednocześnie znakomitym setem dj-skim oraz atrakcyjnym widowiskiem.

Tap DJ w Mam Talent

19.09 w programie "Mam Talent" zaprezentował własnej konstrukcji grające pady midi. Jest to "coś" nowego w programie, dlatego też wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Występ półfinałowy to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego Tap DJ pokazał olbrzymie możliwości swojego wynalazku.

Tap DJ na 20 urodzinach SIEMENS

20.05.2011 Tap DJ wraz z grupą muzyków oraz tancerzy otworzył imprezę z okazji 20-lecia firmy SIEMENS w Polsce. Obejrzyjcie relację z tego występu:

Tomasz Pałasz w Got to dance

W pierwszej polskiej edycji znanego na świecie programu tanecznego Got to dance wystąpił Tomasz Pałasz. Jako stepujący tancerz  pokazał tę technikę w nowoczesnej odsłonie. Zatańczył do nowoczesnego utworu zaaranżowanego przez siebie łamiąc stereotypy stepowania kojarzone z laseczką i cylindrem.

Futurystyczna lekcja muzyki

23.02.2014 w jednej z warszawskich szkół odbyła się wyjątkowa lekcja muzyki. Uczniowie mogli poznać tajemnice stepowania. Niecodzienny tancerz prezentował miedzy innymi klasyczny step w stylu Freda Astair'a. Młodzi uczestnicy lekcji mogli także przyłączyć się do wspólnej    zabawy w tworzenie rytmów.

Taneczna reklama butów

W centrum handlowym Wola Park miało miejsce nietypowe wydarzenie...dzień promocji poświęcony butom. Na zorganizowanej scenie pojawili się stepujący mimowie. Dwóch znakomitych artystów przedstawiło humorystyczną scenkę o pucybucie.

"Magiczne zabawki" premiera w Operze Nova w Bydgoszczy

20.03.2015 po raz pierwszy na deskach kameralnej sceny Opery Nova w Bydgoszczy miała miejsce premiera produkcji tegoż teatru. W roli głównej wystąpił nasz artysta Tomasz Pałasz wcielając się w postać gospodarza magicznego sklepu. Za sprawą jego magii wszystkie maskotki ożywały a nawet niezwykle tańczyły.

Euroman - nowy portal dla dzieci

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego stworzyło nowy portal edukacyjny dla dzieci i młodzieży "Euroman" ,który informuje o Funduszach Europejskich. Gościem specjalnym był Maks Europejski, który w ciekawy i zaskakujący sposób zaprezentował go dzieciom....

Nasz udział w gwiazdce Volkswagena

05-06.12.2016  po raz trzeci zostaliśmy poproszeni do poprowadzenia gwiazdki dla pracowników fabryki Volkswagena w Poznaniu. Halę zaaranżowaną na krainę Ktosiowa przez dwa dni odwiedziło blisko 4000 dzieci. Tym razem główną atrakcją gwiazdki była postać Grincha, która przez cały czas trwania imprezy nawiedzała miasto próbując nie dopuścić do świąt.

Szalony naukowiec na family day firmy Bayer

Nauka czyli przeróżnego rodzaju doświadczenia fizyczno-chemiczne coraz częściej cieszą się popularnością podczas pikników rodzinnych. Tak też było na family day firmy Bayer, gdzie jedną z atrakcji było właśnie takie stanowisko. Towarzyszyły temu także pokazy na scenie.

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box