Realizacje pirotechniczne

       Podczas kręcenia serialu Remiza mieliśmy okazję zrealizować widowiskowy efekt eksplozji samochodu.

        Od ponad 20 lat realizujemy efekty pirotechniczne głównie w teatrach w całej Polsce. Oto krótka prezentacja niektórych z nich 

     25.06.2017 odbyła się premiera widowiska "Faust" realizowanego przez Operę Wrocławską na Hali Stulecia we Wrocławiu.

        Podczas prezentacji produktów pirotechnicznych firmy Piromax odbył się niezwykły pokaz. TapDJ tym razem tworzył muzykę korzystając ze swoich nowoczesnych instrumentów muzycznych oraz efektów pirotechnicznych, które w trakcie tworzenia muzyki były jej częścią.

      Piękny i efektowny bez wątpienia tak można opisać nowy model Alfa Romeo 4C. Taka też była jego odsłona w hotelu Hilton w Łodzi.

      Nasz pirotechnik Tomasz Pałasz został zaproszony jako ekspert do akcji Bezpieczne Strzelanie realizowanej przez firmę Piromax. Głównym jej celem jest przekazanie najistotniejszych informacji dotyczących prawidłowego odpalania fajerwerków.

Podczas konferencji dużej korporacji telekomunikacyjnej realizowaliśmy pirotechnikę sceniczną, która akcentowała finałowy moment odczytania hasła stworzonego przez wszystkich uczestników.

Projekt Czerwona Flaga

17.06.2005 o godz 19:17 niezwykłe spektakularne widowisko zagościło przed Galerią Zachęta w Warszawie. Jeden z najbardziej znanych performerów pirotechnicznych miał zaszczyt przedstawiać swój nietypowy projekt. 

Nasza pirotechnika na polach Grunwaldu

17.07. 2010 mieliśmy przyjemność realizować efekty na niewątpliwie największej imprezie masowej tego lata. Nasze efekty pirotechniczne wzbogacały inscenizację największej bitwy średniowiecznej europy.

Efekty pirotechniczne w Teatrze Wielkim w Warszawie

Niewątpliwie wielką chlubą jest możliwość realizacji efektów pirotechnicznych w jednym z największych teatrów świata, Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie.

Pirotechnika koncertowa

Kilka dni temu uczestniczyliśmy w realizacji programu o tematyce motoryzacyjnej. Nasze efekty znacząco uatrakcyjniały nagrywane kadry sprawiając, że ujęcia stawały się dynamiczne u dożo barwniejsze.

Pirotechnika sceniczna w Teatrze Roma

Od kilku lat nasza agencja ma przyjemność współpracować z najsłynniejszym teatrem musicalowym w Polsce Teatrem Roma w Warszawie, gdzie realizujemy efekty specjalne pirotechniki scenicznej.

Fajerwerki na finał spektaklu muzycznego BoyBand

Dzięki współpracy naszej agencji z teatrem Komedia w Warszawie mogliśmy uczestniczyć w premierze spektaklu "BoyBand". Koncepcją reżysera było wzbogacenie finału o dynamiczne efekty pirotechniczne. Poniżej realizacja naszego pomysłu:

Pirotechnika w Operze NOVA

30.12.2009 w Bydgoszczy na scenie Opery NOVA mieliśmy przyjemność realizować finałowe efekty pirotechniczne w spektaklu sylwestrowym. Po dwóch dniach prób, z których materiały zamieszczamy poniżej wraz z reżyserem spektaklu Sebastianem Gonciarzem zaprojektowaliśmy choreografię naszych efektów.

Pirotechnika na konferencji AVON

07.01.2010 podczas konferencji prasowej AVON w hotelu Mazurkas w Ożarowie mieliśmy przyjemność zrealizowania efektu pirotechniki scenicznej.

Teatr Roma - efekty specjalne w spektaklach

Nasza agencja po raz kolejny wygrała przetarg na realizację efektów pirotechnicznych w spektaklach teatru Roma w Warszawie.

100 spektakl Deszczowej piosenki

20 stycznia 2013 roku w teatrze muzycznym Roma w Warszawie zagrano 100 spektakl repertuarowego przedstawienia " Deszczowa piosenka".

Opera Nova 2012 spektakl Sylwestrowo-Noworoczny

Ponownie i w tym roku nasza Agencja realizowała efekty pirotechniki scenicznej w spektaklu sylwestrowo-noworocznym w Operze Nova w Bydgoszczy.

Pirotechnika w teatrze Studio

Podczas realizacji spektaklu "Zrób sobie raj" w warszawskim teatrze Studio poproszono nas o przygotowanie efektu pirotechnicznego przypominającego magiczny błysk.

Spektakl noworoczny 2014 w Operze Nova w Bydgoszczy

To już po raz piąty mogliśmy przygotować pirotechnikę podczas finału noworocznego spektaklu w Operze Nova w Bydgoszczy.

300 spektakl Deszczowej piosenki

12.03.2014 w teatrze Roma zagrano spektakl "Deszczowa piosenka" po raz 300. Z tej okazji było kilka dodatkowych atrakcji. Między innymi krótki pokaz fajerwerków na deskach teatru. Zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowej chwili.

Pirotechnika na ostatnim Aladynie w teatrze Roma

30.03.2014 widownia teatru Roma mogła po raz ostatni oglądać znakomite przedstawienie Disneya Aladyn.

Ostatnie przedstawienie Deszczowej piosenki w teatrze Roma

30.03.2014 po raz ostatni aktorzy teatru Roma mieli przyjemność zagrać przedstawienie Deszczowa piosenka.

Efekty specjalne w programie kabaretowym TVP2

W jednym z odcinków kabaretowego programu "Co leci w sieci" w programie TVP2 realizowaliśmy efekty pirotechniczne. Efekty naszej pracy możemy obejrzeć w skrócie poniżej:

Efekty specjalne w programie "Latający klub dwójki"

W jednym z odcinków kabaretowego programu "Latający klub dwójki" realizowaliśmy efekty pirotechniczne. Naszym zadaniem było wzbogacenie o fontanny iskier występu znanego wokalisty Acid Drinkers Tomasza „Titus” Pukackiego.

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box