Czym dysponujemy

Czym dysponujemy

Urządzenia pirotechniki scenicznej to grupa maszyn, dzięki którym w bezpieczny sposób i co istotne, powtarzalny możemy realizować rozmaite efekty.

Ich niewątpliwą zaletą jest to, że przed ich scenicznym wykorzystaniem, możemy sprawdzić efekt i idealnie dopasować go do panujących warunków. Ponadto sam ich montaż jest niezwykle prosty ponieważ najczęściej ogranicza się do podłączenia danej maszyny do prądu 220V. Poniżej zamieszczamy film, na którym można obejrzeć te urządzenia w akcji:

 

       Sparculary to najnowsze urządzenia do efektów scenicznych. Znakomicie sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń nie tworząc nieprzyjemnego dymu. Iskry są bezpieczne dla otoczenia.

Wyrzutnie serpentyn

Naszą najnowszą inwestycją był zakup wyrzutni stadionowych Stadium Shot II. Bez wątpienia to doskonała inwestycja znakomicie rozszerzająca naszą ofertę efektów scenicznych. Po raz pierwszy mieliśmy okazję wykorzystać je podczas koncertów noworocznych w operze Nova w Bydgoszczy.

Wyrzutnia konfetti CO2 duża

Wyrzutnia konfetti CO2 to najczęściej stosowane profesjonalne urządzenie do realizacji efektu konfetti. Butla ze sprężonym CO2 pozwala wydmuchiwać efekty nawet na 20 m dzięki czemu możemy rozsypać np. srebrne czy złote listki na dużej przestrzeni.

Wyrzutrnia konfetti sceniczna

Wyrzutnia konfetti stacjonarna to urządzenie wystrzeliwujące konfetti sprężonym powietrzem. Zakres ciśnienia w urządzeniu to od 3 atmosfer do nawet 12 atmosfer. Pod wpływem impulsu prądu 220V zawór zostaje otwarty i efekt wystrzelony. Schludny wygląd urządzenia pozwala umieścić je niezauważenie na rogach sceny.

Wyrzutnie konfetti ręczne

Wyrzutnia konfetti ręczna to znakomite rozwiązanie wszędzie tam gdzie nie można ustawić żadnych urządzeń. Jest lekka i łatwa w obsłudze. Wystarczy przekręcić tubę w ręce i wystrzeliwuje cały efekt.

Wytwornica dymu CO2 duża

Wytwornica dymu CO2 duża to najczęściej stosowany efekt tam gdzie nie można zrealizować żadnych efektów ogniowych a pragniemy uatrakcyjnić występ sceniczny lub koncert. Efekt ten to nic innego jak gaśnica CO2 uzbrojona w specjalną dyszę kierującą efekt w żądaną stronę. Sterowanie dymem jest za pomocą prądu 220V. 

Wytwornica dymu CO2

Wytwornica dymu CO2 standard to bardzo mobilne urządzenie wytwarzające efekt szybko znikającej chmury dymu. To nic innego jak gaśnica uzbrojona w specjalny zawór sterowany elektrycznie dzięki czemu idealnie synchronizujemy efekt np. z muzyką.

Projektor ognia - duży potrójny

Projektor ognia - duży potrójny to niezwykle widowiskowe i efektowne urządzenie wytwarzające płomienie. Jedna wytwornica może dać nawet do 30 1 sek. efektów. Urządzenie jest sterowane na prąd 220V. Możliwość różnych kolorów płomieni: zielony, niebieski, żółty, czerwony

Projektor ognia standard

Projektor ognia standard to urządzenie wykorzystujące rozpylony aerozol w specjalnych wymiennych pojemnikach. Efekt ognia możliwy jest w różnych koloroach: żółtym, niebieskim, zielonym oraz czerwony. Sterowanie wytwornicą ognia jest za pomocą prądu 220V.

Wytwornica ognia gazowa

Wytwornica ognia gazowa to urządzenie, w którym możemy dowolnie sterować wysokością płomienia poprzez wielkość strumienia gazu. Urządzenie znakomicie się sprawdza w miejscach gdzie mamy dużo miejsca do zagospodarowania i potrzebujemy dużych efektów scenicznych w tym także ognia. Urządzenie sterowane jest za pomocą prądu 220V.

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box