Realizacje

16.12.2009 w warszawskim klubie Platinium mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym eksperymencie klubowym. Tap DJ, półfinalista programu Mam Talent, tworzył muzykę na żywo przez niespełna 35 minut wykorzystując swój wynalazek (grające buty ).


Większość widzów była zaszokowana tym co widzą...nigdy dotąd nikt nie grał w klubie muzyki tworząc ją poprzez taniec, dlatego trudno było niektórym uwierzyć, że to co widzą i słyszą jest na żywo. Wydaje się, że swoim występem Tap DJ rozpoczął nową erę żywej interakcji ruchu i muzyki. Niewątpliwym walorem tego rodzaju prezentera i jednocześnie twórcy jest fakt, że przez cały czas tańczy...jeżeli przestanie stepować beat muzyczny również ustaje.

Czasem świadomie Tap DJ przestawał grać nogami tworząc charakterystyczny klimat wyciszenia, ale tylko po to aby za chwilę zarzucić wszystkich klubowiczów zdecydowanie brzmiącym groovem, wprawiających wszystkich w transowy taniec. Nie da się opisać słowami tego co wydarzyło się podczas tego eksperymentu. Mamy nadzieję jednak, że tego rodzaju występy nie będą rzadkością, a może w niedługim czasie wszystkie kluby opanuje szał "Tap DJ-owania".

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia:Poniżej można posłuchać krótkiej demówki muzyki twórczości Tap DJ'a

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box