Oferta

Chcielibyśmy, aby wasze dzieci z przyjemnością witały szkołę, aby żaden przedmiot nie sprawiał im problemu, a nauka kojarzyła się z czymś ciekawym, zabawnym i zaskakującym.

Czy pamiętacie książkę z młodzieńczych lat "Akademia Pana Kleksa" i szalonego profesora, który swoimi fantastycznymi pomysłami zarażał wszystkie dzieci...?? Możecie przypomnieć sobie jego postać i jednocześnie udowodnić dzieciom, że nauka może być bardzo ciekawa.

Już samo pojawienie się artysty wzbudza zainteresowanie i podziw, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Z kłębów kolorowych dymów, wyłania się Pan Kleks, który na wstępie pokazuje kilka atrakcyjnych i efektownych sztuczek. Do tego barwny kostium, kolorowe buty, piegi na nosie oraz wiele ciekawych rekwizytów...Całość  przenosi dzieci w magiczny świat krain Kleksolandii.


 
Pan Kleks to artysta nietuzinkowy, od lat występujący na scenach teatrów polskich oraz na wszelkiego rodzaju imprezach przeznaczonych dla dzieci. Oprócz tego to absolwent AWF, a więc jako pedagog ma doskonałe podejście do dzieci i młodzieży. Akademia Pana Kleksa to występ składający się z 4 lekcji (każda około 30 min) łączący w sobie wszystko to co dzieci lubią najbardziej...czary i magię, zaskakującą naukę, elementy sprawnościowe , a także znaną przez wszystkich muzykę.Kraina nauki - to przedstawiony w sposób wesoły i dostosowany do wieku dzieci pokaz efektów dymowych, ogniowych, doświadczeń z suchym lodem, ciekłym azotem oraz sprężonym powietrzem. Wszystkie eksperymenty są bardzo efektowne i zaskakujące, dostarczające wielu niezapomnianych emocji.

Kraina sprawności fizycznej - jak wiemy Pan Kleks słynie ze swej olbrzymiej sprawności i niesamowitości, dlatego też dzieci, aby uzyskać kolejne piegi muszą wykonać kilka zabawnych ćwiczeń posługując się nietypowymi sprzętami takim jak np. slalom dużą hulajnogą z odwrotnie skrętną kierownicą.

Kraina dźwięków - to tworzenie kleksowej orkiestry przedziwnymi instrumentami jakimi dysponuje Pan Kleks. Oprócz typowych, takich jak bębny, grzechotki czy trójkąty pojawiają się również nietypowe przedmioty takie jak wiadra, pałki, tuby grające, marakasy i inne przeszkadzajki...Całość brzmi niepowtarzalnie.

Kraina magii - to ostatnia, a zarazem najciekawsza część występu przedstawiająca mnóstwo zaskakujących magicznych trików z udziałem dzieci. Pan Kleks uczy jednej, niezbyt skomplikowanej sztuczki i zdradza jej tajemnicę. Po każdej lekcji rozdaje swoim uczniom różnokolorowe piegi, jako znak celująco zaliczonej lekcji.

Na koniec Pan Kleks wypuszcza Kleksolot czyli duży balon wypełniony ciepłym powietrzem...wspólnie z dziećmi obserwując jak niesamowicie unosi się znikając w przestworzach nieba.

Całość podróży trwa ok. 1,5h godziny + przerwy na przygotowanie każdej krainy.

 

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box