Oferta
Step według Tomka

Stepowanie to niewątpliwie niszowa sztuka w naszym kraju, jest to jednak taniec, poprzez który możemy tworzyć wyjątkową muzykę.


Step to nie tylko gatunek w stylu retro, ale także nowoczesna forma tańca, który wyróżnia się pośród innych tym... że go słychać. To Fred Astair kiedyś powiedział: Step to taki taniec, który słychać, a ja ośmielam się dodać: że jest częścią muzyki.

Występ może być także wspaniałą interakcją publiczności z tancerzem wygrywającym rytmy butami i nie tylko!!! Wykorzystuje on nowoczesną technologię i własnej konstrukcji pady muzyczne sprawiając, że na oczach widzów powstaje interesująco brzmiący utwór, którego wszelkie dźwięki uruchamiane są stopami.

Tak jak w muzyce, tak i w stepowaniu powstaje wiele nowych technik, a style wciąż się zmieniają. Tap-industrial to zupełnie nowe brzmienia wykorzystujące różne techniki stepu oraz oryginalne dźwięki nowoczesnego sprzętu elektronicznego.

Wykorzystując specjalne pady połączone z samplerem możemy wzbudzić dowolny dźwięk uderzając w nie butem np. brzmienie perkusji, gitary, dziwne albo śmieszne odgłosy...możliwości są nieograniczone.  Do całości podłączany jest także looper...to urządzenie, które pozwala zapętlać frazy muzyczne sprawiając, że jeden muzyk może zagrać dźwięki wszystkich instrumentów.

W naszym przypadku Tap DJ kolejno dogrywa brzmienia perkusji, a już po chwili słyszymy nowoczesny, wpadający w ucho beat perkusyjny. Następnie pojawiają się przeróżne dźwięki dowolnie miksowane, tworząc nowoczesną wariację muzyczną. Przez cały czas trwania pokazu nasz muzyk tańczy czyniąc występ naprawdę atrakcyjnym i widowiskowym, pomimo jednoosobowego składu. Poniżej przedstawiam film pokazujący fragmenty występów w nowoczesnej konwencji tap-industrial.

Najpopularniejsze


 • Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie pasji i rytmu

  Dwóch mistrzów stepowania zabiera nas w niezwykłą podróż w świat muzyki, rytmu oraz nowatorskich instrumentów!!!

  Występ Magika

  To niezwykle barwny artysta specjalizujący się przede wszystkim w iluzji dla dzieci.
   

  Szalony naukowiec

  Tylko on potrafi się tak ekscytować przeprowadzanymi eksperymentami. Dzięki temu jego pokazy porywają tłumy

   

  Zjeżdżalnia miniDino 

  To najmniejszy z wielkich dmuchańców idealnie pasujący do Twojego ogrodu na przyjęcie dla dzieci

S5 Box